Departamento La Nidita 2
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Patio Maria απέχει 1 χλμ. από το διαμέρισμα Departamento La Nidita 2 Deán Funes.
Villa Giardino είναι σε απόσταση 55 λεπτών οδικώς.
Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν τη μικρή κουζίνα. Ο σταθμός λεωφορείων Terminal de Omnibus απέχει 550 μέτρα από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν το τσάι τους.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Στο το διαμέρισμα Departamento La Nidita 2 έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Departamento La Nidita 2 παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα Departamento La Nidita 2;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Departamento La Nidita 2.